Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu

Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya Turu
Tarihler:
Her Cumartesi - Pazar
Süre:
Günübirlik
Boş Koltuk:
46
Ücret:
119₺
Ulaşım Türü:
Otobüs
Günübirlik
119₺
Rezervasyon Yap

• HEREKE SERPME KAHVALTI DAHİL


 

Hereke - Sapanca - Maşukiye - Ormanya - İstanbul


ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

06:30 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

07:00 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:45 Kartal Köprüsü Altı

08:00  Çayırova Mc Donalds Önü


 

TUR PROGRAMI

 

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra eğlenceli dakikalar geçireceğimiz Sapanca Maşukiye Ormanya Turumuza başlıyoruz.

 

Turumuza ilk önce Hereke’de denize sıfır konumda bulunan restorantımızda Serpme Kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Maşukiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye’ye çıkarken yol üzerinde bulunan At çiftliğine uğruyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz ata binebilir veya çiftlikte vakit geçirebilirler. Burada ki zamanımızın bitmesinin ardından Alabalık tesisleri ve doğasıyla meşhur Maşukiye’ye doğru çıkıyoruz. Maşukiye’ye vardığımız zaman tertemiz havası ve yemyeşil doğanın içerisinde güzel bir yürüyüşe başlıyoruz. Şehrin kalabalık alanlarından uzaklaşıp, doğa içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş sırasında çektiğimiz harika fotoğraflar bu geziyi ölümsüzleştirecektir. Doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz doğa içerisindeki gezisine devam edebilir, dileyen misafirlerimiz muhteşem atmosfer içerisinde çay-kahve yudumlayabilir, dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak atv safari, zipline utv turu gibi aktivitelere katılabilirler.

 

Atv turumuz 100 TL, Utv turumuz ise 150 TL dir. Utv ve Atv kullanımı ve güvenliği hakkında bilgiler veriliyor ve ardından rehber eşliğinde yaklaşık 45dk. Sürecek Safari turumuza başlıyoruz. Safari turumuz sırasında Maşukiye’nin Kayın Ağaçları arasında zorlu patika yollarda yolculuk yapacağız. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın muhteşem manzarasını ve bu eğlenceyi safariyi fotoğraflamak için kısa molalar vereceğiz. Ardından bindiğimiz noktaya geri dönerek safari turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Maşukiye’de ki zamanımızın bitmesinin ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından eski adıyla Uzuntarla tabiat parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı gezimizi tamamladıktan sonra buraya veda ederek Sapanca Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Sapanca gölü sahil şeridinde serbest zaman veriyoruz.  Bu zaman sırasında göl kenarında yürüyüş yapabilir, deniz bisikletine binebilir yada günün yorgunluğunu atmak içine çay-kahve yudumlayabilirler. Serbest zamanımızın bitmesinin ardından unutamayacağımız bu turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki tatilkapani etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Kahvaltı: Hereke’de Serpme Kahvaltı (Tur ücretine dahildir.)

Öğle Yemeği: Maşukiye’de ekstra oalrak alıancaktır. (Kiremitte Alabalık + salata + içecek + çay)

 

Genel Şartlar

  • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
  • Araç içerisindeki koltuk düzeni tatilkapani Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır.
  • Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.
  • Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Günübirlik turlarda çocuk indirimi yoktur. Koltuk istemediği takdirde 0-2 yaş çocuk ücretsizdir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.
  • Tur programımızda yer alan ekstra olarak belirtilen turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.
  • Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle tatilkapani sorumlu değildir.
  • Müze Kart almak isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinden veya www.muzekart.com adresinden Müze Kart temin edebilir.
  • Turlarımızda ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır.

16 kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego & Mercedes Tourismo & Temsa Safir & Man Neoplan