Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu

Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu
Tarihler:
Her Cumartesi Pazar
Süre:
Günübirlik
Boş Koltuk:
46
Ücret:
139₺
Ulaşım Türü:
Otobüs
Günübirlik
139₺
Rezervasyon Yap

ŞİLE - AĞVA - POLONEZKÖY

                      HER HAFTASONU CUMARTESİ - PAZAR  KALKIŞLI

                                                 
                         
 


Belirtilen buluşma noktalarından hareketle,1842 de Polonya’lılar tarafından kurulan Polonezköy'e doğru hareket ediyoruz.


Cumhuriyet Köyünde Alacağımız yeşillikler içinde  kahvaltı sonrasında güzeller güzeli bahçeleri evleri ve doğasıyla bakir bir doğa cenneti olan Polonezköyün en güzel doğa harikası ağaçlardan gökyüzü görünmeyen polonezköy milli parkına geçiyoruz.

Polenezköy yürüyüş parkurunda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz ise milli parkın bozulmamış muhteşem doğasında parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler.


Doğayla iç içe geçirdiğimiz zamandan sonra başka bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şileye hareket ediyoruz. 


Seyir terasında Şile tarihi konusunda gerekli bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz.


 Şile'de rehberimizin vereceği serbest zamanda  alış veriş yapabilir, çevredeki kafeler zaman geçirebilir, veya karadeniz in muhteşem sularında serinlemek için denize girebilirsiniz. (yüzme molası serbest zamanla sınırlıdır) 

Ağva'ya doğru hareket ediyoruz.Ağvada muhteşem nehir kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. Ağva'da ilk olarak Göksu deresi üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız Tekne Gezimize başlıyoruz.

Daha sonra iki dere ve Karadeniz'in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan Ağva'ya geçiyoruz. Ağva'da vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.