Doğu Karadeniz - Batum Turu

Doğu Karadeniz - Batum Turu
Tarihler:
22 - 27 Ekim
Süre:
4 Gece 5 Gün
Boş Koltuk:
46
Ücret:
799₺
Ulaşım Türü:
Otobüs
4 Gece 5 Gün
799₺
Rezervasyon Yap

TUR HAKKINDA

Mavinin ve yeşilin bütün tonlarında harika anılar bırakabileceğiniz, tertemiz havasıyla stresten ve yoğunluktan uzak kısa bir tatil molası.


 

1. Gün: İstanbul'dan Hareket, Gece Yolculuğu;


Değerli misafirlerimiz, otobüsümüzde sizlere ikramlarımız eşliğinde – Bolu – Ankara – Aksaray güzergâhını takip ediyoruz.

 

2. Gün: Samsun;


Gece yolculuğumuzun ardından ilk durağımız olan Samsun’a varıyoruz. Samsun’da (ekstra ücret olan) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra gezimize başlıyoruz. İlk olarak Amazon kadınlarının anlatıldığı Amazon Parkı’na geçiyoruz. Rehberimizin kısa anlatımından sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızdan sonra araçta toplanıp Onur Anıtı’na doğru yola çıkıyoruz. Onur Anıtının önünde grup fotoğrafımızı çekildikten sonra 10 dakikalık serbest zamanın ardından tekrar aracımıza geçip Bandırma Vapuru’na doğru yola çıkıyoruz. Bandırma Vapuru’nda rehberimizin kısa anlatımından sonra yaklaşık 20 dakikalık serbest zamanda vapuru gezebilir, fotoğraf çekilip güzel anılar biriktirebilirsiniz.. Bandırma Vapuru gezimizden sonra öğle yemeği için(ekstra ücrettir) Terme’ye doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Ordu Boztepe’ye teleferiklerle çıkıp kendimizi Boztepe’nin muhteşem manzarasına bırakıyoruz. 1 saatlik serbest zamanımızdan sonra otele geçmek için araçlarda toplanıyoruz. Giresun’daki konaklayacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde akşam yemeğini yedikten sonra dinlenmeye geçiyoruz.

3. Gün: Trabzon;


Sabahın erken saatlerinde otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Ayasofya Müzesi’ne gidiyoruz,rehberimizin kısa anlatımından sonra araçlarımıza geçip çay fabrikasına doğru yola çıkıyoruz. Çay fabrikasından sonra öğle yemeğimiz için (ekstra) yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Trabzon’un muhteşem güzelliği olan Uzungöl’e geçiyoruz. Uzungöl’de serbest zamanımızı veriyoruz. Serbest zamanınızda dilerseniz seyir terasına çıkıp Uzungöl’ü yukarıdan izleyebilirsiniz,dilerseniz etrafında turlayıp binlerce güzel anı ölümsüzleştirebilirsiniz J Uzungöl’deki serbest zamanımız bittikten sonra araçlara toplanıp Fırtına Deresindeki konaklayacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra dinlenmeye geçiyoruz.

 

4. Gün: Ayder Yaylası - Batum;


Sabah kahvaltımzı yaptıktan sonra Rize’nin güzel,kartpostallarda gördüğümüz Ayder yaylası için yola çıkıyoruz. Gelin tülü şelalesinden başlayıp Ayderin güzellikleriyle sizi baş başa bırakıyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik serbest zamanımızdan sonra aracımıza geçip Batum için (ekstra ücret:100TL)yola çıkıyoruz. Öncelikle Hopa’da öğle yemeğimizi(ekstra) aldıktan sonra Batum’a geçmek isteyen misafirlerimizle Batum’a geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yaklaşık 4 saat Batum gezimizden sonra Sarp Sınır Kapısı’nda aracımıza binip yine Fırtına Deresi’nde olan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi yedikten sonra dinlenmeye geçiyoruz. BİLGİLENDİRME: BATUM İÇİN YENİ KİMLİK ZORUNLULUĞU VARDIR.

 

 5. Gün: Zilkale - Dönüş;


Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra dileyen misafirlerimizle Zilkale/Palovit Şelalesi’ne(ekstra ücrettir 40 TL) gitmek için yola çıkıyoruz. Zilkale/Palovit şelalesi programı için servislerimize geçtikten sonra yaklaşık 3 saatlik programımız başlıyor. Şenyuva köyünde başlayan gezimize Palovit Şelalesinde devam ediyoruz,rehberimizin kısa anlatımlarından sonra serbest zamanda dilediğiniz gibi fotoğraflar çekilebilir,doğayı keşfedebilirsiniz. Palovit Şelalesi turumuzdan sonra servislerimize geçip Zilkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Kaleye çıktığınızda ayaklarınızın altında olan muhteşem yeşilliğe aşık olacaksınız J 3 saatlik program bitiminden sonra araçlarımıza geçip öğle yemeği (ekstra ücret) için yola çıkıyoruz. Öğle yemeği aldığımız yerde dileyen misafirlerimiz zipline (20 TL),rafting (80 TL) yaparak keyifli anlar yaşayabilir. Programımız bittikten sonra dönüşümüz başlıyor..

 

 

 

Ek Bilgiler

 • Günübirlik turlarda çocuk indirimi yoktur.
 • Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Ekstra Turlar ve Seçenekleri Online Rezervasyon Sayfamızdan Rezervasyon Yaparken Satın Alabilirsiniz.
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araçlarla sağlanmaktadır.
 • 19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  31 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux                                                        
 • 35 Kişilik: Otokar Mega
  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego
 • Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni tatilkapani  Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.
 • Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.
 • Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.
 • www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.